מסנן (פילטר) מים למקרר האם הוא יעיל באמת?

מסנן (פילטר) מים למקרר האם הוא יעיל באמת?

במילה אחת – כן!

 

מסנן מים למקרר נועד להסיר חלקיקים, כימיקלים, מזהמים ורעלנים שונים ובכך גורם למים להיות טהורים יותר, בריאים יותר וטעימים יותר.

 

יעילותו של המסנן נקבעת, בעיקר על פי שני גורמים טיבו של החומר הפעיל (הפחם) ומשך הזמן שבו המים באים במגע עם החומר הפעיל בתוך המסנן. למעשה, ככל שהפחם "איכותי" יותר (נרחיב על זה בהמשך), וככל שמשך הזמן שבו המים באים במגע עם החומר הפעיל ארוך יותר – יעילותו של המסנן גדולה יותר.

רוב מסנני הפחם פועלים על עקרון הספיגה. כלומר – כאשר מזהם נמצא בקרבת המסנן, הוא נספג במסנן ומוחזק שם עד למועד החלפת מסנן המים.

לכן, מסנן איכותי יותר יאלץ את המים לעבור על פני שטח פנים גדול יותר, ובכך יקטין את הסיכוי של המזהם להתחמק – כלומר יהיה יעיל יותר.

 

כאן זהו המקום לעמוד על חסרונו של המסנן האורגני למקרר – מידותיו הצנועות יחסית (למסנן דירתי או תת כיורי), מחייבות שימוש בפחם איכותי יותר.

 

סינון בעזרת מסנני פחם יעיל מאוד להסרת מזהמים שונים מהמים. המסנן מיועד להסיר מהמים את הכלור והנגזרים שלו, תרכובות אורגניות נדיפות, חומרי הדברה, תרופות וכימיקלים תעשייתיים ומזהמים אחרים שיכולים להזיק לבריאות.

בקיצור, ולמרות שזו אינה האינדיקציה היחידה, אם המים שלך כבר לא טעימים לאחר שעברו את המסנן החלף את מסנן המים באופן דחוף – או שדרג למסנן טוב יותר!

זיכרו – בכל מקרה ניתן להוסיף לכל מקרר או מתקן מים סנן מים חיצוני, אשר עלותו נמוכה ויעילותו רבה ומוכחת. לפרטים נוספים אתם מוזמנים להתייעץ עם צוות המומחים של פילטר אאוטלט 073-75-999-55.

שתו לרוויה!

למידע נוסף, ייעוץ והכוונה בנושא, צרו קשר עם צוות המומחים של פילטר אאוטלט!

דילוג לתוכן