בוא נכיר קצת יותר מקרוב!

  • האתר המקצועי ביותר בישראל לשיווק ומכירה של מסנני מים (פילטר מים), מקוריים ותחליפיים, למקררים מכל הסוגים.
  • לכל הפילטרים, המקוריים כמו גם התחליפיים, אישורים של מכון התקנים על התאמה ל- NSF, אישורי משרד הבריאות, ואישורי מכון התקנים הישראלי. לפרטים נוספים על איכות הפילטר ראו בקישור.
  • מלאי מוצרים הנמצא בישראל. משלוח מהיר, הנשלח כבר למחרת ההזמנה.
  • מחירים נמוכים. משלוחים חינם.
  • מגוון אמצעי תשלום מאובטחים: פייפאל, כרטיסי אשראי ותשלום בטלפון.
  • אתר קל ונוח לשימוש, מפורט ומלא מידע נוסף לכל דורש.
  • במידה ויש קושי לזהות את דגם המסנן או להתאימו לדגמים המוצעים, הינכם מוזמנים לשלוח אלינו תמונה של המסנן הקיים ואנו נתאימו עבורכם  (ניתן לשלוח תמונות לדואר אלקטרוני: info@dulimoo.com).
  • הוראות להתקנה של הפילטרים כתובות ולחלק מהמקררים גם וידאו.
  • מדיניות החזרת פילטרים ליברלית.
  • אנו מתחייבים לתמיכה טכנית ומענה לשאלות בתוך יום עסקים אחד ממועד הפניה.

* החברה שומרת לעצמה את הזכות להודיע כי אין באפשרותה לספק את המוצר ביעד מסוים

אפשרות להתקנה באמצעות בעל מקצוע מטעמנו. צרו קשר!

טלפון 073-75-999-55
דוא"ל: info@dulimoo.com

לחץ כאן לפרסום חוות דעת באתר zap

בחנות פילטרים מקוריים המיוצרים על ידי החברות אשר מייצרות עבור יצרני המקררים עצמם. לעיתים, חלק מהיצרנים מייצרים את הפילטרים שלהם באיכויות שונות. במקרים אלה, יהיה הסבר על המוצר, פירוט התקנים לפיהם הוא מיוצר וכן התכונות החשובות שלו.

בנוסף למקוריים, אנו מוכרים פילטרים תחליפיים באיכות גבוהה, אשר עומדים בתקינה הבינלאומית והישראלית ואשר נבדקו על ידי משרד הבריאות הישראלי ואושרו על ידו.

NSF היא סוכנות ממשלתית אמריקאית שעוסקת במחקר וחינוך בכל תחומי המדע וההנסה National Science Foundation.
ה- NSF הגדירה את התקנים לאיכותם של פיטרים (סננים) למי שתיה, NSF 42 ו- NSF 53. שני התקנים המוזכרים אומצו על ידי חלק גדול מהמדינות המערביות לרבות משרד הבריאות האמריקאי, מכון התקנים האמריקאי, ומכון התקנים הישראלי כתקנים המחייבים לסננים (פילטרים) המשמשים במי שתיה.
סנן (פילטר) הנושא תו של ה- NSF, הוא פילטר אשר נבדק על ידי מעבדה מוסמכת והוכח לגביו שהוא עומד בדרישות התקן לשימוש בסננים (פילטרים) למי שתיה.
ה- NSF הוא תו האיכות לסננים (פילטרים) למי שתיה הנפוץ ביותר בעולם.

www.nsf.gov

כל המחירים באתר כוללים משלוח לנקודות איסוף וניתן לשדרג למשלוח עד הבית בתוספת תשלום סימלית. על פי ההגדרות של חברת המשלוח, חבילות מגיעות תוך 3-6 ימי עסקים. יחד עם זאת, איננו מתחייבים למועדים שאינם בשליטתנו.

אנא, וודאו שכתובת הדואר שלכם תקינה ושיהיה מישהו מוסמך לקבלת דיברי הדואר בכתובת הזאת.

פריטים שיושבו אל פילטר-אאוטלט בשל כתובת שגויה ו/או משום שלא נדרשו מכל סיבה שהיא, יחוייבו בדמי משלוח וטיפול חוזרים בסכום של 50 ₪ כולל מע"מ.

לקוחות שיבקשו החלפה, שליח יצא אליהם עם המוצר החליפי ויאסוף את המוצר הקודם, במידה וסיבת ההחלפה היא מטעמי הלקוח הוא יחוייב בשליחות כפולה – 50 ש"ח, במידה וסיבת ההחלפה היא באחריותנו אנו נשלם את המשלוח. בכל מקרה של החלפה בו לא יוחזרו המוצרים הקודמים, יחוייב הלקוח עבור המוצרים לפי המחיר העדכני באתר.

כל הזמנה תאושר בדואר אלקטרוני, בצירוף חשבונית מס. לתשומת הלב, ייתכן שאריזת המוצר ושליחתו תעשה רק ביום העסקים שאחרי. אנא, התאזרו בסבלנות.